به گزارش روابط عمومی ستاد دیه آذربایجان شرقی به نقل از ایسنا، فردین عابدینی که سابقه بازی در تیم تراکتورسازی را نیز در کارنامه دارد، از طریق ستاد دیه آذربایجان شرقی، موجب آزادسازی دو محکوم مالی و جرایم غیرعمد شد.

فردین عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در خصوص این کار خیر اظهار کرد: من نمی‌خواستم این قضیه رسانه‌ای شود، چرا که کار بزرگی نکرده‌ام و وظیفه انسانی خودم را به‌جا آورده‌ام.

وی افزود: در راه خدا خواستم که این کار را انجام دهم و دو نفر زندانی که به دلیل جرایم غیرعمد و محکومیت مالی، از خانه و خانواده‌هایشان دور بودند، به آغوش خانواده‌های خود برگردند و من هم در این کار، سهم کوچکی داشته باشم.

بازیکن صنعت نفت آبادان اظهار کرد: من بچه‌ تبریزم و تبریزی‌ها ذاتاً انسان‌های خیرخواهی هستند و با این‌که مردم با توجه به شرایط اقتصادی کشور، تحت فشار هستند، اما با این وجود، همواره سعی می‌کنند به دیگران کمک کنند و من هم از این قاعده مستثنا نیستم و نیت من این بود که دو خانواده را خوشحال کنم؛ چرا که خیلی‌ها به خاطر مبالغ کم مالی به زندان رفته‌اند و مستحق حضور در زندان نیستند.

وی خاطرنشان کرد: خیلی از فوتبالیست‌های ایرانی، همیشه در کارهای خیر سهیم هستند و حتی پاداش‌های خود را صرف امور خیریه می‌کنند و من این موضوع را در تیم‌های مختلفی که بودم، دیده‌ام.

عابدینی تأکید کرد: همچنین می‌خواهم از آقایان رسول تقی‌پور، مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی و فرزاد آقایی مدیر روابط عمومی این ستاد تشکر ویژه بکنم که وقتی من در آبادان بودم، از راه دور کارهای آزادی این دو نفر را انجام دادند.

 

انتهاب پبام /