در آستانه عید نوروز و میلاد حضرت علی (ع) جشنی با نام روز پدر توسط شهرداری منطقه 2 کلانشهر تبریز و با مشارکت ستاد دیه آذربایجان شرقی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه آذربایجان شرقی در آستانه میلاد حضرت علی (ع) خیرین فهیم تبریزی با حضور در سالن پارک شمیم پایداری موجبات آزادی یک نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و محکومین مالی شدند .

این مراسم با حضور شهردارمنطقه دوتبریز، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز، مدیرکل اداره سلامت، مدیر ستاد دیه استان، مدیران شهردار منطقه دو، هنرمندان و شهروندان برپا شد.
مراسم جشن میلاد حضرت امیرالمومنین علی (ع) با هنرنمایی هنرمندان، برگزاری مسابقه، موسیقی زنده و بسیاری از برنامه های تفریحی دیگر همراه بود
و با همت شرکت کننده گان بخشی از بدهی یک نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و محکومین مالی تامین شد .

هاشمی معاون ستاد دیه آذربایجان شرقی با اشاره به تعداد ۵۸۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و محکومین مالی از آزادی ۴۱۰ نفر از زندانیان در سال ۹۷ خبر داد .

وی ضمن تقدیر و تشکر از حضور خیرین و شرکت کننده گان در جشن روز پدر ،  به طرح آزادسازی زندانیان در عید نوروز اشاره کرده و از خیرین خواست با کمکهای نقدی خنده را بر لبان خانواده و کودکان زندانیان جرائم غیرعمد بنشانیم تا آنها نیز از نعمت پدر بودن در سفره هفت سین بهره مند شوند .

در این مراسم ستاد دیه استان باتشکیل غرفه ویژه جمع آوری کمکهای نقدی بخشی از بدهی یک زندانی را با کمکهای شرکت کننده گان جمع آوری نمود .