آزادی یک زندانی به همت شهرداری منطقه4 و مشارکت ستاد دیه استان در جشنواره پارک بزرگ تبریز

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان ، شهردار منطقه ۴ کلانشهر تبریز ، با بیان این خبر اظهار داشت: در خلال جشنواره پارک بزرگ تبریز مبلغ آزادی یکی از زندانیان جرایم غیرعمد با مشارکت فعالانه شهروندان تامین و پدری که مدت ها در حبس به سر می برد، به آغوش گرم خانواده بازگشت.

وی اضافه کرد: در این حرکت فرهنگی میزان کمک ها مدنظر نبوده و موضوع مهم نفس مشارکت به هر میزان است زیرا حتی کمک های کوچک در مجموع می تواند زندانیانی را از حبس نجات دهد و گره گشا باشد.

اکبر امجدی بیان داشت: شهروندان خیر تبریزی می توانند در صورت تمایل به شرکت در این امر خداپسندانه تا هفدهم مرداد ماه از ساعت ۲۱ در پارک بزرگ تبریز واقع در روبروی فرودگاه حضور یافته و از برنامه های شاد و سر گرم کننده نیز بهره مند شوند.

مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی نیز ضمن تقدیر و تشکر از این عمل خداپسندانه مردم خیر تبریز و اجرای این جشنواره بزرگ پاک بزرگ تبریز توسط شهرداری منطقه ۴ از آزادی ۹۶ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد خبر داد

رسول تقی پور به فرهنگ خوب هزینه احسان و ضیافت و دسته گل به نفع زندانیان جرائم غیرعمد اشاره کرده و گفت حدود ۶۴ خانواده از خیرین فهیم استان در این کمپین شرکت کرده و هزینه های دسته گل و احسان و ضیافت را به زندانیان جرائم غیرعمد اهدا کردند که با این کمکها در مجموع ۳۱ زندانی از زندانهای استان آزاد شده اند