گروه جهادی منتظران که جهت خدمات رایگان دندانپزشکی به زندان تبریز سفر کرده بودند ضمن درمان مشکلات دندان‌های زندانیان زندان مرکزی تبریز با اهدای کمک نقدی توسط اعضای این گروه موجبات آزادی ۵ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و محکومین مالی را فراهم نمودند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی ، اعضای این گروه که دندانپزشکان مجرب در سراسر کشور هستند برای سومین بار با انتخاب زندان مرکزی تبریز جهت درمان رایگان مشکلات دندان های زندانیان زندان مرکزی تبریز که پیش از این در زندان‌های همدان و اصفهان هم این کار نیک را انجام داده بودند علاوه بر این کار خداپسندانه جهت آزادی زندانیان غیرعمد و محکومین مالی مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال برای ستاد دیه آذربایجان شرقی اهدا نموده و موجبات آزادی پنج زندانی غیر عمد را فراهم نمودند.

به گفته مدیر نمایندگی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی این گروه با حضور در زندان مرکزی تبریز علاوه بر ارائه سه روزه خدمات دندانپزشکی اینبار تعداد ۵ نفر از زندانیان غیر عمد زندان تبریز را نیز آزاد کرده است.

وی ادامه داد: این تعداد از زندانیان با کمک ۷۵ میلیون تومانی این افراد از زندان مرکزی تبریز آزاد شدند.

گروه جهادی منتظران ظهور از سال ۸۶ با یک تیم ۵ نفره کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر ۵۰۰ عضو فعال دارد که در ۲۰ استان کشور بیش از ۲۰۰ اردوی جهادی دندانپزشکی برپا کرده‌ است.

همچنین این گروه تاکنون در طول فعالیت خود به سیل زدگان سیستان و بلوچستان و زائران اربعین خدمت رسانی داشتند و در دوران بیماری کرونا اقدام به تهیه ماسک برای نیازمندان کردند.
انتهای پیام/