همزمان با ایام اعیاد عید قربان تا عید غدیر که به نام دهه ولایت و امامت نام نهاده شده، نمایندگی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی، با پرداخت ۲میلیارد و هشتصد میلیون ریال، زمینه آزادی ۳۹ زندانی از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم نمود. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی به […]

 

همزمان با ایام اعیاد عید قربان تا عید غدیر که به نام دهه ولایت و امامت نام نهاده شده، نمایندگی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی، با پرداخت ۲میلیارد و هشتصد میلیون ریال، زمینه آزادی ۳۹ زندانی از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد را فراهم نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی به همت ستاد دیه استان آذربایجان شرقی و کمک خیرین فهیم ۳۹ زندانی در طرح عید تا از عیدقربان تا عید غدیرخم از زندانهای استان آذربایجان شرقی آزاد شدند .

 

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی گفت : مجموع بدهی این زندانیان ۳۹ میلیارد و هشتصد میلیون ریال بود که با پیگیری های ستاد دیه و همکاری مددکاران شاغل در زندان‌ها و پس از دعوت از شکات و مذاکره با آن‌ها مبلغ نه میلیارد و هشتصد میلیون ریال گذشت شاکی محقق شد.

 

تقی پور افزود : در این زمینه مبلغ ۲میلیارد و هشتصد میلیون ریال توسط ستاددیه استان ،مبلغ ۲۲۸ میلیون ریال توسط مددجویان و و ما بقی مبلغ بدهی از نتیجه تلاش های ستاد دیه به صدور دادنامه اعسار تامین شده است .

 

وی گفت: زندانیان آزاد شده که درصد بیشتری محکومین مالی بودند و  تعداد آنها ۲۴ نفر بود ، و تعداد ۱۵ نفر از زندانیان آزاد شده اند جرائم مهریه و نفقه در زندانهای استان در حال سپری محکومیت های خود بودند که با کمک خیرین این تعداد از زندانهای استان آزاد شدند .

 

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی : شرکت مردم خیر و فهیم آذربایجان شرقی در طرح آزادسازی ۱۰ زندانی جرائم غیرعمد و محکومین مالی در دهه محرم را حرکتی خداپسندانه و خیرخواهانه دانست و گفت با شرکت در این طرح و پرداخت مبلغ ۲۵ هزار تومان ما را در آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیرعمد یاری فرمائید .