مدیرستاد دیه آذربایجان شرقی از تجلیل ویژه و بی‌نظیر استاندار سابق توسط مدیران و صاحبان صنایع استان خبر داد و گفت: این مراسم با آزادی چند زندانی جرایم غیرعمد همراه است. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه آذربایجان شرقی، رسول تقی‌پور در این خصوص اظهار کرد: طی مراسمی باشکوه از خدمات استاندار سابق “جناب آقای […]

مدیرستاد دیه آذربایجان شرقی از تجلیل ویژه و بی‌نظیر استاندار سابق توسط مدیران و صاحبان صنایع استان خبر داد و گفت: این مراسم با آزادی چند زندانی جرایم غیرعمد همراه است.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه آذربایجان شرقی، رسول تقی‌پور در این خصوص اظهار کرد: طی مراسمی باشکوه از خدمات استاندار سابق “جناب آقای دکتر جبارزاده” تجلیل می‌شود؛ این تجلیل در نوع خود بی نظیر بوده و در این مراسم مدیران و صاحبان صنایع به جای کادو موجبات آزادی چند زندانی جرائم غیرعمد را فراهم کرده و اجر این کار خداپسندانه را به استاندارسابق و خانواده وی هدیه می‌کنند.

 

مدیر ستاد دیه استان ضمن تقدیر از خدمات استاندار سابق و با اشاره به اینکه دکتر جبارزاده از خیرین این ستاد بود، بیان کرد: یکی از بستگان نزدیک دکترکه به سفر حج مشرف می شدند هزینه ضیافت و احسان قبل و بعد سفر حج را به این ستاد اهدا و صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان کردند

 

تقی‌پور افزود: در سال‌جاری با کمک مدیران و صاحبان صنایع برای اولین بار به جای هزینه کادو، چندزندانی جرائم غیرعمد به آغوش گرم خانواده بازمی‌گردند که اجر و ثواب این امر خداپسندانه و عظیم به دکتر جبارزاده اهدا می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم تبریز در طرح “اهدای هزینه ضیافت و احسان قبل و بعد از سفر حج” به عنوان الگو مطرح شده‌اند و تا کنون نزدیک به ۳۰ خانواده در این طرح مشارکت داشته و مبالغ این مراسمات را صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان کرده‌اند.