مدیر ستاد دیه استان آذربایجان‌شرقی با شهردار منطقه4 تبریز دیدار و از پیگیری‌های این منطقه برای آزادی شماری از زندانیان جرایم غیرعمد تقدیر کرد.

تقی پور ضمن اظهار تشکر و قدردانی از عملکرد های شهرداری منطقه ۴ و همچنین برگزاری جنگ شادی پارک بزرگ تبریز و جمع آوری کمک های نقدی که موجب آزادی پنج زندانی جرایم غیرعمد و محکومین مالی شد تقدیر و تشکر کرد .

وی همچنین از کارکنان شهرداری تقدیر و تشکر نموده و از کمک های کارمندان که مشتاقانه به این عمل خداپسندانه روی آورده و برای سومین بار در سال ۹۷ کارت خوان متعلق به ستاد دیه استان را دریافت نموده و جهت جمع آوری کمکهای نقدی تلاش می‌کنند تا بلکه خانواده ای را شاد کنند تقدیر و تشکر کرد .

وی به فرهنگ بسیار زیبا و خداپسندانه اهدای هزینه دسته گل و ضیافت و احسان مراسمات ترحیم اشاره کرده و گفت خوشبختانه تا به امروز ۱۴۴ خانواده به این کمپین شرکت کرده و موجبات آزادی ۹۵ زندانی جرایم غیرعمد و محکومین مالی شده اند .

مهندس امجدی، شهردار منطقه۴ تبریز نیز در این دیدار، با قدردانی از حضور رئیس ستاد دیه استان، یادآور شد: کارکرد شهرداری‌ نسبت به گذشته، تفاوت‌های چشمگیر یافته و وظایف شهرداری، محدود به موضوعات خدماتی و عمرانی نیست؛ از این رو خود را در مقابل آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی، موظف و مسئول می‌دانیم.

وی اضافه کرد: همراهی با ستاد دیه، توفیقی فراهم کرده تا در این امر خداپسندانه، گام‌هایی هر چند کوچک، برداریم.

امجدی با اشاره به اینکه مردم تبریز همواره در برنامه‌های نیکوکاری، پیش‌قدم بوده‌ است، بر ضرورت اقدامات فرهنگی و اطلاع‌رسانی‌ مداوم از برنامه‌های خیریه، تاکید کرد.

در پایان از زحمات و تلاشهای کارکنان و شهردار منطقه ۴ کلانشهر تبریز با اهدای لوح و تندیس از شهردار و روابط عمومی منطقه ۴ تجلیل به عمل آمد .