هم‌زمان با سالروز قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

هم‌زمان با سالروز قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

حضرت آیت الله آل هاشم در دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری تبیین شاخص های نماینده اصلح بر اساس آیات و روایات و خط نورانی امام عزیز و رهنمودهای حضرتعالی ، طی ماه های اخیر بخشی از خطبه های نماز جمعه را به خود اختصاص داده و اطمینان داریم ما حصل مشارکت آگاهانه درتبریز و استان آذربایجانشرقی انتخاب نمایندگان شجاع انقلابی، پای کار و متدین خواهد بود انشاءا..

امام جمعه تبریز  از رشد ۸۰ درصدی پرداخت زکات در سال جاری و افزایش دو و نیم برابری مساعدت ها در جشن گلریزان ستاد دیه خبر داده و گفت : اینها نشانه ی همدلی و تعالی معنوی و اخلاقی در این استان است .

وی گفت :یادواره ها و مراسمهای بزرگداشت شهدا در استان با اعتقاد به ضرورت درس آموزی از سیره ی ایشان تحت عنوان “هر شهید، یک درس بزرگ” با اهتمام بیش از پیش برگزار می شود. ایمان داریم جریان داشتن تفکر شهدا در آذربایجان باعث مصونیت جامعه از رفتن به بیراهه در فتنه هاست.

انتهای پیام /

  • نویسنده : فرزاد آقایی
  • منبع خبر : روابط عمومی ستاد دیه آذربایجان شرقی