به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی مدیرعامل ستاد دیه با حضور در سازمان شهرکهای صنعتی استان از مساعدت ، همراهی و همکاری فعالان حوزه شهرکهای صنعتی بویژه دکتر عسگری مدیرعامل شهرک های صنعتی قدردانی کرد .   مدیر عامل ستاد دیه استان موفقیت در برگزاری یازدهمین جشن گلریزان را مرهون همراهی و […]

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی مدیرعامل ستاد دیه با حضور در سازمان شهرکهای صنعتی استان از مساعدت ، همراهی و همکاری فعالان حوزه شهرکهای صنعتی بویژه دکتر عسگری مدیرعامل شهرک های صنعتی قدردانی کرد .

 

مدیر عامل ستاد دیه استان موفقیت در برگزاری یازدهمین جشن گلریزان را مرهون همراهی و همکاری نهادها و دستگاههای موثر در یک تشکل منسجم بنام ستاد برگزاری جشن گلریزان دانسته و افزودند : اینکه مجموعه هایی با نیت خیرخواهی و همنوع دوستی خارج وظایف قانونی و امورات تکلیفی سازمانی دست به دست هم داده و در  کنار هم برای حل مشکلات انسانهای گرفتار تلاش می نمایند و با جمع آوری کمک ها و اعانات مردمی زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم می کنند مصداق آیه شریفه ((تعاونوا علی البرو التقوی)) بوده و قطعاً به عنوان یک حرکت مقدس ماجور من عندا… خواهد بود .

حجه الاسلام والمسلمین محرمی با ارائه گزارشی از روند آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خواستار کمک و همراهی شرکت شهرک های صنعتی استان در برگزاری همایش تجلیل از خیرین شدند .

در ادامه آقای محمدعلی عسگری مدیرعامل شهرکهای صنعتی استان با ابراز خرسندی از میزان کمکهای جمع آوری شده و عملکرد شاخص ستاد دیه استان متقابلاً از تلاش های شبانه روزی و پیگیری های مستمر و ابراز مسئولیت مدیرعامل ستاد دیه سپاسگزاری نموده و آن را عامل اساسی برگزاری گلریزانی موفق و جلب مشارکت خیرین ، صنعتگران و مدیران دستگاههای اجرایی استان با ستاد دیه عنوان کرد .

دکتر عسگری با استقبال از اجرای مراسم تجلیل از خیرین افزودند : بنده و همکارانم آماده حسن همکاری و همراهی در این اقدام مثبت و سازنده هستیم .

 

مدیرعامل شهرک های صنعتی در بخش دیگری از سخنانش خواستار اهتمام ستاد دیه به اقدامات پیشگیرانه و برنامه های فرهنگی شده و افزودند : تجربه نهادهای خیریه مشابه نشان داده است میزان مشارکت مردمی و کمک های خیرین بعد از مدتی دچار افول خواهد شد . لذا ستاد دیه بایستی با کار کارشناسی و با بهره گیری از تجربیات سایر نهادهای خیریه در موضوع ایجاد درآمد مستمر و اقدامات و برنامه های پیشگیرانه جدّیت بخرج داده و آن را از اولویت سیاستهای خویش قرار دهد ؛ بطور مثال در موضوع پرداخت دیه های سنگین زندانیان جرایم رانندگی که به علت عدم خرید بیمه نامه نمی توانند دیه خود را تودیع کنند و روانه زندان می شوند ، می توان با کمک به افراد نیازمند و پرداخت کمک هزینه خرید بیمه نامه معتبر و مکفی از تحمیل هزینه های سنگین پرداخت دیه جلوگیری کرد .