شما اینجا هستید
اخبار » اقدام ارزشی و خداپسندانه شهردار تبریز

شهردار تبریز در یک حرکت خداپسندانه از افرادی که برای انتصاب وی اصرار به تهیه گل و شیرینی و کارهای مشابهی را دارند خواست تا هزینه آنها را جهت صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کنند .

ایرج شهین باهر ضمن قدردانی از عموم مدیران دستگاه‌های اجرایی، شهروندان و مجموعه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: از تمام اشخاص و مجموعه‌های خدمت‌رسان خواهشمندم از آوردن گل و شیرینی و نصب بنر تبریک، پرهیز کنند.

شهین‌باهر تاکید کرد: قدردان لطف و حمایت آحاد شهروندان هستم و معتقدم در شرایط فعلی، بهترین هدیه و شیرینی، زمینه‌سازی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و کمک به ستاد دیه استان می باشد تا حداقل با کمک های شهروندان انسانهای بی گناهی که پشت میله های زندان هستند از زندان آزاد شده و به کانون گرم خانواده خود بازگردند .

وی با این اقدام ارزشی به کمپین کمک به زندانیان جرائم غیرعمد پیوسته و امیدوار است این حرکت به یک فرهنگ تبدیل شده و مسئولان در مواقع آئین معارفه و آئین تجلیل ، هدایای شهروندان را به ستاد دیه و صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اهدا کنند

شماره حساب‌های ستاد دیه استان برای دریافت کمک‌های شهروندان:
بانک تجارت: ۱۰۰۱۰۰
بانک سپه: ۸۸۰۰۸۱
بانک ملی: ۰۱۰۶۲۶۰۵۹۷۰۰۷

شهروندان عزیز می توانند از طریق سامانه الکترونیکی #۷۷۷۷۰۴۱*۷۸۰* و یا وب سایت رسمی ستاد دیه استان به آدرس www.Tabrizipro.ir کمک های خود را به صورت آنلاین واریز کنند


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه اطلاع رسانی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی | ستاد دیه