اولین گلریزان ازادی زندانیان زن جرائم غیرعمد با مشارکت مجع سرامد زنان تبریز در سالن اجتماعات نسل فردای بهزیستی استان برگزار شد به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی ، در همایشکه با حضور بانوان و خیرین فهیم تبریز برگزار شد مبلغی بالغ بر ۲۰ میلیون ریال جهت آزادی زندانیان زن جرائم غیرعمد […]

اولین گلریزان ازادی زندانیان زن جرائم غیرعمد با مشارکت مجع سرامد زنان تبریز در سالن اجتماعات نسل فردای بهزیستی استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی ، در همایشکه با حضور بانوان و خیرین فهیم تبریز برگزار شد مبلغی بالغ بر ۲۰ میلیون ریال جهت آزادی زندانیان زن جرائم غیرعمد جمع آوری شد .

در این همایش که با حضور معاون تربیت بدنی بانوان استان برگزار شد وی از اعضاء مجمع و خیرین فهیم خواست تا جهت ازادی زندانیان جرائم غیر عمد پیش قدم بوده و به امید روزی که هیچ مادری ، زندانی نباشد .

جاویدان افزود : از این رو این مجمع در تمامی همایش ها برای آزادی زندانیان زن تلاش خواهیم کرد و تمام اعضاء این مجمع از این امر خدا پسندانه استقبال کرده و در تلاش خواهند بود کمک های نقدی خود را به ستاد دیه استان تقدیم کنند .

مدیر روابط عمومی ستاد دیه استان نیز که در این همایش حضور داشت ضمن تقدیر و تشکر از این امر خداپسندانه مجمع سرامد تبریز از آزادی ۳۶۸ زندانی جرایم غیرعمد در سال گذشته خبر داد.

آقایی گفت از تعداد آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تعداد ۱۳ نفر از زنان زندانی با کمکهای خیرین و کمکهای ویژه ستاد دیه از زندانهای استان آزاده شده اند

در این همایش نیز از طرف روابط عمومی ستاد دیه استان کلیپی با عنوان آزادی پخش شد که مدعوین با تماشای این کلیپ محزون شده و جهت آزادی زندانیان کمک های نقدی خود را به ستاد دیه استان اهدا کردند.