آزادی ۳ زندانی جرایم غر عمد با کمک خیر تبریزی با هدیه ۱۵ میلیون تومانی خیر تبریزی، سه نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و محکومین مالی از زندان‌های آذربایجان‌شرقی آزاد شدند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی ، پزشک خیر تبریزی با واریز ۱۵ میلیون تومان به حساب ستاد دیه استان، بدهی […]

آزادی ۳ زندانی جرایم غر عمد با کمک خیر تبریزی

با هدیه ۱۵ میلیون تومانی خیر تبریزی، سه نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و محکومین مالی از زندان‌های آذربایجان‌شرقی آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی ، پزشک خیر تبریزی با واریز ۱۵ میلیون تومان به حساب ستاد دیه استان، بدهی ۳ نفر از زندانیان را پرداخت کرده و مقدمات آزادی این زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم کرد.

این خیر تبریزی اقدام خود را آرامشی برای خود و همچنین روح بلند مادرش دانست و تاکید کرد: این اقدام خداپسندانه را انجام داده‌ام تا نوروز را به زندانیان جرایم غیرعمد هدیه داده و لبخندی بر لبان خانواده‌های‌شان بنشانم.

مدیر ستاد دیه استان نیز ضمن تقدیر از حرکت خداپسندانه‎ی این خیر تبریزی خاطرنشان کرد: ستاد دیه استان کمپین “نوروز را به زندانیان هدیه دهیم” برگزار کرده تا مردم فهیم و خیر آذربایجان با پیوستن به این کمپین، مقدمات آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد و محکومین مالی زندانهای استان را فراهم کنند.

رسول تقی‌پور از آزادی ۳۳۴ زندانی جرائم غیرعمد در ۱۱ ماهه سال‌جاری خبر داد و افزود: اکنون ۵۲۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان دوران محکومیت خود را سپری می‌کنند که مبلغ بدهی این تعداد در مجموع ۵۱ میلیارد تومان است که صرفا با مبلغ هفت میلیارد تومان، می‌توانند از طریق “حکم اعسار به تقسیط، گذشت از شکات و تسهیلات” از زندان‌های استان آزاد شوند.

مردم خیر استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه استان به شماره ۱۰۰۱۰۰ بانک تجارت، ۲۱۲۱۲۱۱۶۸۸ بانک ملت، یا ۰۱۰۶۲۶۰۵۹۷۰۰۷ بانک ملی واریز کرده و برای اختصاص مبلغ پرداختی برای مددجویان، فیش‌ پرداختی را با تحریر موضوع کمک انجام‌شده به شماره ۰۴۱۳۶۵۸۱۳۵۴دورنگار کنند، همچنین کمک‌های خود را از طریق سامانه پرداخت آنلاین سایت و یا سامانه الکترونیکی به شماره #۷۷۷۷۰۴۱*۷۸۰*از طریق تلفن همراه پرداخت کنند .

شایان ذکر است، روابط عمومی ستاد دیه استان از طریق شماره تلفن تماس ۰۴۱۳۶۵۵۴۱۶۱ پاسخگوی سؤالات همشهریان در این زمینه است.

? پایگاه اطلاع رسانی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی
www.Tabrizipro.ir

❇️کانال ستاد دیه استان آذربایجان شرقی

? @tabrizipro

? دانلود برنامه اندروید طلیعه رهایی سمراد

https://cafebazaar.ir/app/cyanteam.ir.setaddiye/?l=fa