مددجوی 55 ساله به خاطر محکومیت مالی از مرداد ماه سال جاری روانه زندان شده و چشم انتظار خیرین برای آزادی از زندان است .

جانباز دوران دفاع مقدس که از مرداد ماه سال جاری در زندان تبریز مبحوس هست در سال ۱۳۸۲ یک قطعه زمین با کاربری مسکونی خرید کرده و پس از مدتی ملک را فروخته است . ملک مورد معامله پس از مدتی در پی اهمال خریدار در تملیک ملک ،مستحق للغیر واقع گردیده و با طرح دعوی شاکی روانه شده است .

این مددجوی نیازمند متاهل بوده و دارای سه فرزند می باشد وی جانباز ۲۰درصد دوران هشت سال دفاع مقدس می باشد و بخاطر معلولیت از ناحیه شنوایی و بینایی امکان اشتغال فراهم نیست و فقط با مستمری بازنشستگی امرار معاش می نماید .

گفتنی است، بدهی این مددجو برابر با ۱۸۳ میلیون تومان بوده که با گذشت ۶۳میلیون تومانی شاکی پرونده و با جمع آوری مبلغ ۷۰ میلیون تومانی خانواده مددجو از دوستان و آشنایان مبلغ بدهی مددجو برای آزادی ۵۰ میلیون تومان نیاز است که ستاد دیه استان در صدد است با تکمیل پرونده مددجوی فوق وی را از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگرداند .

خیرین عزیز می توانند جهت واریز کمک های نقدی خود برای آزادی زندانیان غیرعمد و محکومین مالی از طریق شماره حساب‌۰۱۰۴۴۴۴۴۴۰۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۶۱۶۰ نزد بانک صادرات به نام ستاد دیه استان و یا از طریق سایت رسمی ستاد دیه استان و یا با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان واقع در تبریز-بلوار استاد شهریار -بلوار گلکار-خیابان ترافیک-خیابان نصر-جنب ایستگاه شماره ۱۸ آتش نشانی با مطالعه پرونده مددجویان زمینه آزادی آنان را فراهم نمایند و یا با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۸۸۴۲۸ جهت کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل کنند.

انتهای پیام /

  • نویسنده : فرزاد آقایی
  • منبع خبر : روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی