به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی چهارمین جلسه شورای اداری ستاد دیه استان روز چهارشنبه مورخه 93/7/23 برگزار شد .  حجة الاسلام محرمی مدیرعامل ستاد دیه با بیان احادیثی از حضرات معصومین ، کار در ستاد دیه را یک نعمت و موهبت الهی دانسته و خطاب به کارکنان اظهار […]

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی چهارمین جلسه شورای اداری ستاد دیه استان روز چهارشنبه مورخه 93/7/23 برگزار شد .

 حجة الاسلام محرمی مدیرعامل ستاد دیه با بیان احادیثی از حضرات معصومین ، کار در ستاد دیه را یک نعمت و موهبت الهی دانسته و خطاب به کارکنان اظهار داشتند . اینکه خداوند توفیق داده است در مسیر حل مشکلات و رفع نیازمندی انسانهایی که بناخواسته پشت میله های زندان قرار گرفته اند تلاش می کنیم و آزادی را که بزرگترین و اساسی ترین نعمت الهی در زندگی هر انسانی است را به آنان و خانواده هایشان عرضه می داریم . جای بسی شکر و سپاس از درگاه حق است .

حقیقتاً این یک موهبت است که بتوانیم در کنار کاری اداری و انجام وظایف سازمانی بعنوان کارمند دولت خزان زندگی خانواده های زندانیان جرایم غیرعمد را به بهاری دل انگیز مبدل ساخته و در مسیر آزادی آنان ، قدمی بر داشته و اشک شوق ، شادی و امید را بر رخ فرزندان معصوم و جشم به راه زندانیان غیرعمد هدیه کنیم این همان برکت عمر است . برکت دوران خدمت است که به هر کسی نصیب نمی شود .

در ادامه جلسه مدیرعامل ستاد دیه استان به گزارش بازرسی و بازدید انجام یافته اواخر شهریور ماه سال جاری بازرسین محترم ستاد دیه کشور اشاره و موضوعات و نقطه نظرات مندرجه در گزارش مزبور بصورت مجزا و متناسب هر بخش مطرح و از کارکنان خدوم ستاد خواست با جدیّت و همت عالی در ارتقاء سطح خدمات و استاندارد سازی فعالیتها بر اساس شیوه نامه ها و اساسنامه ستاد دیه کشور کوشا باشند .

محرمی با ابراز خرسندی از گزارش خوب و نقطه نظرات مثبت بازرسان و ارزیابی مطلوب آنان از فعالیتهای ستاد دیه و استان آن را مرهون همراهی و مساعدت اعضای بزرگوار هیات امناء و هیات مدیره و البته همدلی و همکاری کارکنان ستاد دیه دانسته و از مشارکت و مجاهدت پرسنل تشکر و قدردانی کرد .

مدیر عامل ستاد دیه استان ابراز اطمینان داد با همدلی و همکاری و با خلوص نیت در مسیر رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تلاش خواهیم کرد و انشاءا… ستاد دیه استان را به عنوان برترین ستاد در سطح کشور مطرح خواهیم کرد که قطعاً رضایت الهی و سعادت دنیوی و اخروی را به دنبال خواهد داشت .

 در ادامه پرسنل شاغل در ستاد دیه و حاضرین در جلسه با شور مشورت بندهای گزارش بازرسین را بررسی و نسبت به رفع نقاط ضعف در سریع ترین زمان ممکن متعهد شدند .