به همت ستاد دیه و خیران فهیم استان آذربایجان شرقی ۲۵ زندانی جرائم غیر عمد در آستانه اربعین حسینی امروز از زندان های استان آزاد می شوند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی: ۱۶ نفر از زندان مرکزی تبریز ،۳ نفر از زندان میانه ،۳ نفر از زندان سراب، ۱نفر از زندان […]

به همت ستاد دیه و خیران فهیم استان آذربایجان شرقی ۲۵ زندانی جرائم غیر عمد در آستانه اربعین حسینی امروز از زندان های استان آزاد می شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی: ۱۶ نفر از زندان مرکزی تبریز ،۳ نفر از زندان میانه ،۳ نفر از زندان سراب، ۱نفر از زندان مراغه ، ۱ نفر از زندان هشترود و ۱ نفر از زندان اهر آزاد می شوند .

مدیر ستاد دیه استان آذربایجان شرقی گفت : مجموع بدهی این تعداد زندانی ۳۱ میلیارد و صد و شصت و هشت میلیون ریال بود که از این مبلغ قسمتی از طریق گذشت شاکیان ، بخشی هم از طریق حکم اعسار به تقسیط و بخشی از طریق کمک ویژه ستاد دیه تامین شده است.

رسول تقی پور گفت: تعداد ۲۴ نفر از زندانیان آزاد شده را محکومین مالی و تعداد ۱ زندانی با محکومیت دیه آزاد شده اند .

تقی پور با اشاره به حرکت ارزشمند شهردار کلانشهر تبریز که از عموم مدیران دستگاه‌های اجرایی، شهروندان و مجموعه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی خواسته است از آوردن گل و شیرینی و نصب بنر تبریک، پرهیز کنند و مبالغ هدایای را به ستاد دیه و صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کنند تقدیر و تشکر نمود.