پدری 35 ساله به خاطر مطالبه وجه سفته از سوی طلبکاران، از مهرماه سال جاری روانه زندان شده و چشم انتظار خیرین برای آزادی از زندان است .

این پدر جوان  به خاطر تامین مخارج زندگی و امرار معاش به شغل دستفروشی مشغول بوده، و بخاطر رکود اقتصادی بازار و عدم فروش متضرر شده و نتوانسته به دین خود در قبال شاکی ادا کند و با طرح دعوی شاکی روانه شده است .

این مددجوی نیازمند مستاجر بوده و معلولیت جسمی دارد و هم اکنون نیز در زندان تبریز در حبس به سر می‌برد؛ او دارای یک فرزند پسر است و مبلغ کل بدهی ۵۵ میلیون بود که شاکی به خاطر شرایط مالی و سنی وی بخشی از بدهی‌های خود را گذشت کرده‌ و در حال حاضر ۳۰ میلیون پول  نیاز است تا این پدر جوان از پشت بند رهایی یابد.

وی فاقد سابقه کیفری بوده و پیش از زندانی شدن نیز به شغل دستفروشی مشغول بود و خانواده وی در خانه استیجاری سکونت دارند.

گفتنی است، بدهی این مددجو برابر با ۳۰ میلیون تومان بوده وخیّران و مردم نوع دوست می‌توانند با مراجعه به ستاد دیه از وضعیت زندانی و خانواده وی آگاهی یافته و نسبت به آزادی وی کمک مالی نمایند .

ستاد دیه استان در صدد است با تکمیل پرونده مددجوی فوق را از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگرداند .

جهت واریز کمک های نقدی نیز می توانند از طریق شماره حساب‌۰۱۰۴۴۴۴۴۴۰۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۶۱۶۰ نزد بانک صادرات به نام ستاد دیه استان و یا از طریق سایت رسمی ستاد دیه استان و یا با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان واقع در تبریز-بلوار استاد شهریار -بلوار گلکار-خیابان ترافیک-خیابان نصر-جنب ایستگاه شماره ۱۸ آتش نشانی کمک‌های خود را تحویل داده و یا با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۸۸۴۲۸ جهت کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل کنند.

انتهای پیام /

 

  • نویسنده : فرزاد آقایی
  • منبع خبر : روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی