جشن گلریزان در شهرستان بستان آباد با حضور امام جمعه بستان آباد، فرماندار و مسئولین شهرستان، رئیس، قضات و کارکنان دادگستری بستان آباد، اقشار مختلف مردم، خیرین و صنعتگران در سالن ارشاد اسلامی برگزار شد. در ابتدای این مراسم که با حضور مسئولین انجمن حمایت از زندانیان تبریز برگزار شد احمد شیر علیزاده دادستان بستان […]

جشن گلریزان در شهرستان بستان آباد با حضور امام جمعه بستان آباد، فرماندار و مسئولین شهرستان، رئیس، قضات و کارکنان دادگستری بستان آباد، اقشار مختلف مردم، خیرین و صنعتگران در سالن ارشاد اسلامی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور مسئولین انجمن حمایت از زندانیان تبریز برگزار شد احمد شیر علیزاده دادستان بستان آباد در خصوص برگزاری اولین جشن گلریزان در شهرستان و لزوم حمایت از زندانیان مالی مطالبی را بیان کرد.

در ادامه حجت الاسلام رضوی امام جمعه بستان آباد با بیان آیات و روایات، یاری و کمک به همنوع و آزادی زندانیان محکومین مالی را واجب و وظیفه شرعی دانست.

در این همایش که با حضور هنرمندان مطرح استان نیز برگزار شد از طرف بابک نهرین هنرمند طنز پرداز استان و محرم محمد زاده مجری و عضو شواری اسلامی شهر تبریز  مبلغ ۶۰ میلیون ریال اهدا شد

خیرین بستان آبادتوانستند رکورد شهرستانی ها را به خود اختصاص دهند و  در این مراسم مبلغ ۲۳۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان  جرایم غیرعمد جمع آوری شد.