به گزارش روابط عمومی ستاد دیه آذربایجان شرقی ، م.ق مددجوی 38 ساله با محکومیت مطالبه وجه سفته از آبان ماه امسال در زندان به سر می برد .


وی که سرپرست خانواده ۴ نفره هست یک کلیه خود را از دست داده و با بیماری کلیه و کبد دست و پنجه نرم می کند .

همسر مددجو هنگام مراجعه به ستاد دیه استان ضمن اینکه فرزندان وی مخصوصا پسر کوچک وی برای دیدار پدر بی تابی می کند حتی از رفتن به مدرسه نیز امتناع می کند .

این مددجوقبل از زندان چندین ماه بخاطر بیماری کلیه و قبل از آن هم بخاطر نبود شغل معین بیکار بوده و در حال حاضر خانواده وی وضعیت معیشت خوبی ندارند .

همسر مددجو که این روز ها سرپرست خانواده را به عهده دارد از بیماری قند خون رنج می برد و دو فرزند هم که دانش آموز هستند از وقتی پدر روانه زندان شده به علت مشکلات مالی و دوری از پدر وضعیت تحصیلی خوبی را سپری نمی کنند و مادر خانواده تنها با یارانه پرداختی امورات زندگی را به سختی اداره می کند .

طبق تحقیقات به عمل آمده از سوی گروه تحقیق ستاد دیه این پدر ۳۸ از اموال و دارایی است.

طبق اعلام مراجع قضایی، مجموع آخرین مانده بدهی این مددجو با احتساب اصل خواسته و خسارت تاخیر و تادیه براساس شاخص تورم سال جاری مبلغ ۱۱ میلیون تومان است که با پرداخت از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازخواهد گشت .

نیکوکارانی که تمایل کمک به این مددجوی نیازمند را دارند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌ ستاد دیه استان به شماره ۰۱۰۴۴۴۴۴۴۰۰۰۴ بانک صادرات ، و شماره کارت۶۱۶۰-۹۰۰۵-۶۹۱۹-۶۰۳۷ بانک صادرات واریز کرده همچنین می‌توانند کمک‌های خود را از طریق سامانه پرداخت آنلاین سایت رسمی ستاد دیه استان پرداخت کنند .