به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی ؛ در راستای تسریع در آزادسازی و رفع موانع و مشکلات زندانیان جرایم غیرعمد که در زندان مرکزی تبریز برگزار شد ؛ در این دیدار قاضی ناظر زندان ،مدیر و مددکاران ستاد دیه استان ،رئیس زندان مرکزی تبریز و مددکاران زندان حضور داشتند .

قاضی ناظر زندان مرکزی تبریز ضمن تقدیر از خدمات ستاد دیه استان ،در دیدار چهره به چهره با زندانیان از تسریع در روند مشکلات پرونده های مددجویان خبر داد.

رسول تقی پور مدیر ستاد دیه نیز در دیدار چهره به چهره با مددجویان جرایم غیر عمد، هماهنگی و تلاشهای ارزشمند، خیرین، شکات پرونده ها، مسئولین قضایی و مددکاران زندان را نمونه مدیریت جهادی دانسته و اظهار داشت : خیرین و مسئولین در امر ستاد دیه با نیت خالص و به عنوان باقیات الصالحات در مسیر آزادی انسانهایی که به ناخواسته و بدلیل جرایم غیرعمد روانه زندان می شوند با بذل مال و جان و آبرو زحمات بی شائبه ای می کشند. لذا به جهت داشتن انگیزه الهی ثمرات و برکات بسیاری را داشته است.

تقی پور ابراز اطمینان داد پرونده های تک تک مددجویان جرایم غیرعمد بررسی و پس از تکمیل و رفع نواقص در جلسه هیات امناء مطرح و با استفاده از ظرفیت و امکانات ستاد دیه کشور و استان نسبت به آزادی و مختومه شدن پرونده ها تلاش خواهد شد .

در ادامه این دیدار مسائل و مشکلات زندانیان بررسی و هماهنگی لازم با مددکاران زندان و مسئولین بخش های ستاد دیه انجام شد .

  • نویسنده : فرزاد آقایی
  • منبع خبر : روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی