در راستای تسریع در فرایندسازی زندانیان جرایم غیرعمد و رفع موانع و مشکلات تشکیل پرونده های حمایتی ؛ مدیرعامل و کارکنان ستاد دیه استان در زندان تبریز حضور یافتند . به گزارش راوبط عمومی ستاد دیه استان حجه الاسلام محرمی مدیرعامل ستاد دیه در ابتدای جلسه دیدار چهره به چهره با مددجویان […]

 

 

 

در راستای تسریع در فرایندسازی زندانیان جرایم غیرعمد و رفع موانع و مشکلات تشکیل پرونده های حمایتی ؛ مدیرعامل و کارکنان ستاد دیه استان در زندان تبریز حضور یافتند .

به گزارش راوبط عمومی ستاد دیه استان حجه الاسلام محرمی مدیرعامل ستاد دیه در ابتدای جلسه دیدار چهره به چهره با مددجویان جرایم غیرعمد ، هماهنگی و تلاشهای ارزشمند ستاد دیه ، خیرین ، مسئولین قضایی و مدیران زندان را نمونه مدیریت جهادی دانسته و اظهار داشت : خیرین و فعالین در امر ستاد دیه با نیت خالص و به عنوان باقیات الصالحات خویش در مسیر آزادی انسانهایی که به ناخواسته و بدلیل جرایم غیرعمد روانه زندان می شوند با بذل مال و جان و آبرو زحمات بی شائبه ای می کشند . به جهت داشتن انگیزه الهی ثمرات و برکات بسیاری را داشته است.

مدیرعامل ستاد دیه استان با اشاره به مشارکت ارزشمند و قابل توجه خیرین در یازدهمین جشن گلریزان گفتند : این جای بسی افتخار و مباهات است که مردم به ستاد دیه اطمینان دارند و آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را جزو دغدغه های خویش قرار داده اند تا جایی که یکی از خیرین بزرگوار در مسافرت خارج از کشور بود و جهت عقد قرارداد و پیگیری امورات واحد تولیدی اش در یکی از کشورهای اروپایی بودند وقتی تماس حاصل شد و برای شرکت در برنامه تلویزیونی دعوت و برنامه ریزی انجام یافته به استحضار ایشان رسید . سفر کاری خویش را ناتمام گذاشته و برگشتند و با حضور در برنامه برکت سفره سی تلویزیون تبریز به میزان دو میلیارد ریال کمک نمودند . من ازشما عزیزان مددجوی میخواهم حتماً خیرین را دعا کنید و بر درگاه الهی از این نعمت شاکر باشید.

محرمی ابراز اطمینان داد پرونده های تک تک زندانیان جرایم غیرعمد مطالعه و در جلسه هیات مدیره مطرح و با استفاده از ظرفیت و امکانات ستاد دیه کشور و استان نسبت به ازادی و مختومه شدن پرونده تلاش خواهد شد .

در ادامه این دیدار مسائل و مشکلات زندانیان بررسی و هماهنگی لازم با مددکاران زندان و مسئولین بخش های ستاد دیه انجام شد .