در راستاي تسريع در فرايندسازي زندانيان جرايم غيرعمد و رفع موانع و مشکلات تشکيل پرونده هاي حمايتي ؛ مديرعامل و کارکنان ستاد ديه استان در زندان تبريز حضور يافتند . به گزارش راوبط عمومي ستاد ديه استان حجة الاسلام محرمي مديرعامل ستاد ديه در ابتداي جلسه ديدار چهره به چهره با مددجويان […]

 

 

 

در راستاي تسريع در فرايندسازي زندانيان جرايم غيرعمد و رفع موانع و مشکلات تشکيل پرونده هاي حمايتي ؛ مديرعامل و کارکنان ستاد ديه استان در زندان تبريز حضور يافتند .

به گزارش راوبط عمومي ستاد ديه استان حجة الاسلام محرمي مديرعامل ستاد ديه در ابتداي جلسه ديدار چهره به چهره با مددجويان جرايم غيرعمد ، هماهنگي و تلاشهاي ارزشمند ستاد ديه ، خيرين ، مسئولين قضايي و مديران زندان را نمونه مديريت جهادي دانسته و اظهار داشت : خيرين و فعالين در امر ستاد ديه با نيت خالص و به عنوان باقيات الصالحات خويش در مسير آزادي انسانهايي که به ناخواسته و بدليل جرايم غيرعمد روانه زندان مي شوند با بذل مال و جان و آبرو زحمات بي شائبه اي مي کشند . به جهت داشتن انگيزه الهي ثمرات و برکات بسياري را داشته است.

مديرعامل ستاد ديه استان با اشاره به مشارکت ارزشمند و قابل توجه خيرين در يازدهمين جشن گلريزان گفتند : اين جاي بسي افتخار و مباهات است که مردم به ستاد ديه اطمينان دارند و آزادي زندانيان جرايم غيرعمد را جزو دغدغه هاي خويش قرار داده اند تا جايي که يکي از خيرين بزرگوار در مسافرت خارج از کشور بود و جهت عقد قرارداد و پيگيري امورات واحد توليدي اش در يکي از کشورهاي اروپايي بودند وقتي تماس حاصل شد و براي شرکت در برنامه تلويزيوني دعوت و برنامه ريزي انجام يافته به استحضار ايشان رسيد . سفر کاري خويش را ناتمام گذاشته و برگشتند و با حضور در برنامه برکت سفره سي تلويزيون تبريز به ميزان دو ميليارد ريال کمک نمودند . من ازشما عزيزان مددجوي ميخواهم حتماً خيرين را دعا کنيد و بر درگاه الهي از اين نعمت شاکر باشيد.

محرمي ابراز اطمينان داد پرونده هاي تک تک زندانيان جرايم غيرعمد مطالعه و در جلسه هيات مديره مطرح و با استفاده از ظرفيت و امکانات ستاد ديه کشور و استان نسبت به ازادي و مختومه شدن پرونده تلاش خواهد شد .

در ادامه اين ديدار مسائل و مشکلات زندانيان بررسي و هماهنگي لازم با مددکاران زندان و مسئولين بخش هاي ستاد ديه انجام شد .