مددجوی 63 ساله به خاطر محکومیت مطالبه وجه چک از سال 96 روانه زندان شده چشم انتظار خیرین برای آزادی از زندان است .

مددجوی ۶۳ ساله که از سال ۹۶ در زندان مرند محبوس هست کارمند راهن آهن جمهوری اسلامی ایران بوده و بخاطر فعالیت در بازار و عدم تخصص در این حوزه متضرر شده و نتوانسته بدهی های خود را تسویه کند و با طرح دعوی شاکی روانه شده است .
این مددجوی نیازمند متاهل بوده و دارای ۴ فرزند می باشد ، خانواده وی نیز در یکی از روستاهای شهر مرند اقامت دارند و مددجو نیز در این ایام حتی به مرخصی نرفته است .

گفتنی است، بدهی این مددجو برابر با ۳۱۵ میلیون تومان بوده که با گذشت شاکیان به ۱۵۲ میلیون تومان کاهش یافته و ستاد دیه استان در صدد است با تکمیل پرونده مددجوی فوق وی را از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگرداند .

خیرین عزیز می توانند جهت واریز کمک های نقدی خود برای آزادی زندانیان غیرعمد و محکومین مالی از طریق شماره حساب‌۰۱۰۴۴۴۴۴۴۰۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۶۱۶۰ نزد بانک صادرات به نام ستاد دیه استان و یا از طریق سایت رسمی ستاد دیه استان و یا با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان واقع در تبریز-بلوار استاد شهریار -بلوار گلکار-خیابان ترافیک-خیابان نصر-جنب ایستگاه شماره ۱۸ آتش نشانی با مطالعه پرونده مددجویان زمینه آزادی آنان را فراهم نمایند و یا با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۸۸۴۲۸ جهت کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل کنند.
انتهای پیام /

  • نویسنده : فرزاد آقایی
  • منبع خبر : روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی