این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، مسئولان ارشد ادارات، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، فعالان اقتصادی استان، خانواده شهداء و آحاد مردم تشکیل شد. در این بزرگداشت سردار رحیم نوعی اقدم به فضایل و ویژگیهای شخصیتی شهید سپهبد سلیمانی پرداخته و نقش ایشان در جبهه مقاومت […]

این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، مسئولان ارشد ادارات، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی، فعالان اقتصادی استان، خانواده شهداء و آحاد مردم تشکیل شد.

در این بزرگداشت سردار رحیم نوعی اقدم به فضایل و ویژگیهای شخصیتی شهید سپهبد سلیمانی پرداخته و نقش ایشان در جبهه مقاومت را تبیین نمود.

در این مراسم به نیت پاسداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و به یاد شهدای سانحه هواپیمای مسافربری صاحبان صنایع و خیرین بالغ بر ۷ میلیارد ریال جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمدی استان توسط جامعه صنعت، معدن، تجارت و کشاورزی استان تقبل گردید.

شایان ذکر است، غرفه سیار ستاد دیه استان آذربایجان شرقی با حضور پرسنل این ستاد در مراسم مستقر شده و کمک‌های نقدی خیرین عزیز را جهت آزادی زندانیان غیرعمد و محکومین مالی دریافت کرد.