مددجوی 40 ساله به خاطر محکومیت مطالبه وجه سفته از مهرماه سال جاری روانه زندان شده و چشم انتظار خیرین برای آزادی از زندان است .

مددجوی ۴۰ ساله که از مهر ماه سال جاری در زندان میانه محبوس هست کارگر ساختمانی بوده وجهت تعمیر منزل تخریب شده در اثر زلزله و از طرفی برای درمان بیماری کلیه فرزند با ارائه سفته قرض دستی گرفته و درنهایت به خاطر عدم شغل معین و همچنین وضعیت بد معیشتی نتوانسته بدهی خود را تسویه کند و با طرح دعوی شاکی روانه شده است .

این مددجوی نیازمند متاهل بوده و خانواده وی نیز به خاطر زلزله سال قبل شهرستان میانه در منزل بستگان اقامت دارند و مسکن روستایی مددجو در زلزله تخریب شده است .

گفتنی است، بدهی این مددجو برابر با ۱۳ میلیون تومان که ستاد دیه استان در صدد است با تکمیل پرونده مددجوی فوق وی را از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگرداند .

خیرین عزیز می توانند جهت واریز کمک های نقدی خود برای آزادی زندانیان غیرعمد و محکومین مالی از طریق شماره حساب‌۰۱۰۴۴۴۴۴۴۰۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۶۱۶۰ نزد بانک صادرات به نام ستاد دیه استان و یا از طریق سایت رسمی ستاد دیه استان و یا با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان واقع در تبریز-بلوار استاد شهریار -بلوار گلکار-خیابان ترافیک-خیابان نصر-جنب ایستگاه شماره ۱۸ آتش نشانی با مطالعه پرونده مددجویان زمینه آزادی آنان را فراهم نمایند و یا با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۸۸۴۲۸ جهت کسب اطلاع بیشتر تماس حاصل کنند.

انتهای پیام /

  • نویسنده : فرزاد آقایی
  • منبع خبر : روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی