این جلسه با حضور اعضاء هیات امنا ستاد دیه آذربایجان شرقی برگزار و 30 پرونده از پرونده های مددجویان غیرعمد و محکومین مالی بررسی گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه آذربایجان شرقی جلسه هیأت امناء ستاد دیه استان با حضور اعضای هیأت امناء در محل دفتر رئیس کل دادگستری استان اذربایجان شرقی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مدیر نمایندگی ستاد دیه آذربایجان شرقی به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد دیه استان در ماه مبارک رمضان و جشن های گلریزان پرداخت و آذربایجان شرقی را طبق گفته ستاد دیه کشور در بین سه استان برتر از حیث جشن گلریزان و جمع آوری کمک‌های مردمی شد.

مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: چند شهرستان جشن گلریزان برگزار نمودند و شهرستان های دیگر در صدد هستند جشن گلریزان با حضور خیرین در دفاتر روسای دادگستری ها برگزار کنند.

تقی پور افزود : روز گذشته جشن گلریزان آزادسازی زندانیان غیرعمد ورزشکار و جوان با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران استان ،ورزش‌های زورخانه ای برگزار شد.

گفتنی است هم اکنون ۴۰۶ زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان با بدهی بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان در زندان هستند که محکومان مالی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

♦️روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی

🆔 @tabrizipro

  • منبع خبر : روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی