شما اینجا هستید
اخبار » پدر ۴۷ ساله زندانی و غصه کور شدن فرزند ۱۱ ساله‌اش

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان، طبق اعلام واحدهای اجرای احکام مدنی، مجموع آخرین مانده بدهی این مددجو با احتساب اصل خواسته و خسارت تاخیر و تادیه براساس شاخص تورم سال جاری مبلغی بیش از ۱۳ میلیون تومان است که طبق کمک و برگزاری جلسه صلح و سازش توسط ستاد دیه آذربایجان شرقی این مبلغ با اخذ گذشت شاکی به ۷۵ میلیون ریال کاهش یافته است.

قادر ۴۷ ساله که متاهل بوده و دارای سه فرزند است؛ وضعیت مالی او خوب نبوده وی جز قشر کم درآمد جامعه است که سرپرستی پدر و مادرش را نیز برعهده دارد، وی هیچ گونه اموال منقول و غیرمنقول از خود نداشته و درآمدی به غیر از دریافتی یارانه دولتی ندارد.

از طرفی یکی از فرزندان وی به علت بیماری چشم و عفونت آن و عدم تامین هزینه‌های درمان متاسفانه موجب کوری یک چشم پسر بچه ۱۱ ساله‌اش می‌شود.

این در حالی که شکات پرونده نیز درست کاری و امانت داری مددجو را تایید کرده‌ و حتی مبلغی از بدهی خود را به وی بخشیده‌اند.

نیکوکارانی که تمایل کمک به این مددجوی نیازمند را دارند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه استان به شماره ۱۰۰۱۰۰ بانک تجارت، ۲۱۲۱۲۱۱۶۸۸ بانک ملت، یا ۰۱۰۶۲۶۰۵۹۷۰۰۷ بانک ملی واریز کرده و برای اختصاص مبلغ پرداختی برای این مددجو، فیش‌ پرداختی را با تحریر موضوع کمک انجام‌شده به شماره ۰۴۱۳۶۵۸۱۳۵۴دورنگار کنند و همچنین می‌توانند کمک‌های خود را از طریق سامانه پرداخت آنلاین سایت رسمی ستاد دیه استان پرداخت کنند .

شایان ذکر است، روابط عمومی ستاد دیه استان از طریق شماره تلفن تماس ۰۴۱۳۶۵۸۱۳۵۴ پاسخگوی سؤالات شما در این زمینه است.


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه اطلاع رسانی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی | ستاد دیه