جشن گلریزان در شهرستان مرند با حضور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای شهر، شهردار، فرماندهان نیرو‌های نظامی و انتظامی، وکلاء و جمعی از اقشار و خیرین شهرستان مرند برگزار شد. جشن گلریزان در شهرستان مرند با حضور امام جمعه ، فرماندار ، اعضای شورای شهر ، شهردار ، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی ، وکلاء […]

 جشن گلریزان در شهرستان مرند با حضور امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای شهر، شهردار، فرماندهان نیرو‌های نظامی و انتظامی، وکلاء و جمعی از اقشار و خیرین شهرستان مرند برگزار شد.

جشن گلریزان در شهرستان مرند با حضور امام جمعه ، فرماندار ، اعضای شورای شهر ، شهردار ، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی ، وکلاء و جمعی از اقشار و خیرین شهرستان مرند برگزار شد.

در ابتدای این برنامه زارع زاده رئیس دادگستری شهرستان مرند با عرض خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات از استقبال گرم و صمیمی مسئولین و امت شهید پرور شهرستان مرند در شرکت در این مراسم خداپسندانه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مرند گزارشی از عملکرد انجمن حمایت از زندانیان مرند طی سال اخیر ارائه داد.

پس از ایراد سخنرانی توسط حجت الاسلام و المسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان مرند نیز نوبت به جمع آوری کمک‌های نقدی خیرین محترم شد که بر اساس اعلام دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مرند در این مراسم بالغ بر ۱۳۴ میلیون تومان جمع آوری شد و اعلام کرد تعداد زندانیانی که از محل جمع آوری این کمک‌ها از قید بند آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان خواهند برگشت متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.