همزمان با آیین برگزاری جشن گلریزان ، خیرین شهرستان خداآفرین به منظور آزاد سازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در سالن اجتماعات منطقه آزاد ارس “محدوده خداآفرین” گرد هم جمع شدند . پور احمد رئیس دادگستری خداآفرین با بیان اینکه کمک برای آزادسازی زندانیان یکی از امور خیریه مهم است ، اظهار داشت : امنیت و […]

همزمان با آیین برگزاری جشن گلریزان ، خیرین شهرستان خداآفرین به منظور آزاد سازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در سالن اجتماعات منطقه آزاد ارس “محدوده خداآفرین” گرد هم جمع شدند .

پور احمد رئیس دادگستری خداآفرین با بیان اینکه کمک برای آزادسازی زندانیان یکی از امور خیریه مهم است ، اظهار داشت : امنیت و ثبات اجتماعی هر جامعه در گرو مشارکت‌های مردمی است و از آن جایی که کمک برای آزادسازی زندانیان یکی از امور خیریه مهم است و موجبات پیشگیری از بروز مشکلات اجتماعی ناشی از زندانی شدن سرپرست خانواده را فراهم می‌آورد این مراسم در جهت کمک به زندانیان جرائم مالی و غیرعمد برگزار شد .

پور احمد گفت : مبلغ ۵۵ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان توسط مسئولان و خیرین جمع آوری شده است و امید داریم طی روزهای آینده نیز بر این مبلغ افزوده شود .

وی افزود : این افراد به دلایلی مانند محکومیت‌های مالی، دیه، مهریه و نفقه در زندان به سر می برند.

رئیس دادگستری خداآفرین همچنین خواستار تعامل و همکاری بیشتر خیرین خداآفرین در جهت کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد شد.