مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی اعلام کرد : در آستانه سال جدید ۳۶ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد مالی در استان از زندان آزاد شدند. تقی پور گفت : برای آزادی این زندانیان در مجموع سه میلیارد تومان توسط خیران و از محل کمک های ستاد دیه استان پرداخت شده و بخشی هم از سوی […]

مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی اعلام کرد : در آستانه سال جدید ۳۶ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد مالی در استان از زندان آزاد شدند.
تقی پور گفت : برای آزادی این زندانیان در مجموع سه میلیارد تومان توسط خیران و از محل کمک های ستاد دیه استان پرداخت شده و بخشی هم از سوی شاکیان بخشیده شده است .

به گفته وی ۱۸ نفر از این زندانیان از زندان تبریز و ۱۸ نفر هم از زندان‌های شهرستان‌ های استان آزاد شده، به کانون گرم خانواده بازگشتند.

مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی یادآور شد: با احتساب زندانیان آزاد شده ی امروز، امسال ۳۵۸ زندانی جرائم غیرعمد مالی با تدبیر ستاد دیه و از محل کمک های خیران و نیز بخشودگی شاکیان از زندان‌های استان آزاد شده اند.

مردم خیر استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه استان به شماره ۱۰۰۱۰۰ بانک تجارت، ۲۱۲۱۲۱۱۶۸۸ بانک ملت، یا ۰۱۰۶۲۶۰۵۹۷۰۰۷ بانک ملی واریز کرده و برای اختصاص مبلغ پرداختی برای مددجویان، فیش‌ پرداختی را با تحریر موضوع کمک انجام‌شده به شماره ۰۴۱۳۶۵۸۱۳۵۴دورنگار کنند، همچنین کمک‌های خود را از طریق سامانه پرداخت آنلاین سایت و یا سامانه الکترونیکی به شماره #۷۷۷۷۰۴۱*۷۸۰*از طریق تلفن همراه پرداخت کنند .

شایان ذکر است، روابط عمومی ستاد دیه استان از طریق شماره تلفن تماس ۰۴۱۳۶۵۵۴۱۶۱ پاسخگوی سؤالات همشهریان در این زمینه است.

? پایگاه اطلاع رسانی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی
www.Tabrizipro.ir

❇کانال ستاد دیه استان آذربایجان شرقی

? @tabrizipro

? دانلود برنامه اندروید طلیعه رهایی سمراد

https://cafebazaar.ir/app/cyanteam.ir.setaddiye/?l=fa