مدیر نمایندگی ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت : امروز به همت ستاد دیه و خیران ۷ زندانی جرائم غیر عمد از زندان های تبریز و مراغه آزاد شدند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی، رسول تقی پور افزود : ۵ نفر از این افراد از  زندان تبریز و ۲ نفر از زندان […]

مدیر نمایندگی ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت : امروز به همت ستاد دیه و خیران ۷ زندانی جرائم غیر عمد از زندان های تبریز و مراغه آزاد شدند.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان آذربایجان شرقی، رسول تقی پور افزود : ۵ نفر از این افراد از  زندان تبریز و ۲ نفر از زندان مراغه آزاد شده اند.
وی گفت : جمع مبلغ بدهی آنها ۴۰۰ میلیون تومان بود که از این مبلغ قسمتی از طریق گذشت شاکیان ، بخشی هم از طریق لحاظ درخواست نداشتن تمکن مالی و همچنین آورده خانواده ها تامین شده است.
به گفته تقی پور در این میان  ۱۸ میلیون تومان نیز تسهیلات با بهره ۴ درصد و ۸۸ میلیون تومان کمک ویژه ستاد استان تامین شده است.
مدیر نمایندگی ستاد دیه آذربایجان شرقی  با اشاره به آزادی ۱۴۲ نفر از زندانی های استان از ابتدای امسال افزود: از این تعداد ۶ نفر زن و ۱۳۶ نفر مرد بودند که جمع مبلغ بدهی آنها ۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود.
تقی پور خاطرنشان کرد :بخشی از بدهی این افراد از طریق لحاظ تقاضای نداشتن تمکن مالی و بخشی از طریق گذشت شاکیان و قسمتی هم آورده خانواده ها و مبلغ ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از طریق پرداخت تسهیلات با بهره ۴ درصد و الباقی که مبلغ ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود  از طریق کمک های ویژه ستاد دیه استان تامین شد.
انتهای پیام /